Rezultate LuminaMath

Pentru a gasi rezultatele unui elev va rugam sa urmati pasii de mai jos(selectarea acestor detalii este obligatorie pentru a putea gasi rezultatul):

Selectati judetul, scoala de provenienta, clasa si apoi introduceti numele elevului.

# Cod Nume Clasa Scoala Judetul Diploma Tabara Online Scris
1 187147710 TONE ELIZA-IOANA 7 SCOALA GIMNAZIALA SF. GHEORGHE CRAIOVA DOLJ 48 Absent
2 112125678 BASESCU IULIA CLAUDIA 2 SCOALA GIMNAZIALA NR.1 RAMNICU SARAT BUZAU Premiul II 100 77.52202010613
3 084137702 DIRNEA BOGDAN 4 SCOALA GIMNAZIALA CHISCANI BRAILA Premiul III 79 61.01702000411
4 103128337 GUTA MIHAELA ADRIANA 3 SCOALA GIMNAZIALA NR.49 BUCURESTI Premiul I 95 83.02402020713
5 065142050 HERTA RARES 5 SCOALA GIMNAZIALA ROMULI BISTRITA-NASAUD 40 37.51400010706
6 064138107 SALVAN ELISA MARIA 4 LICEUL TEHNOLOGIC FELDRU BISTRITA-NASAUD 64 25.00500000104
7 268135403 SCHVARTZENBERG IONUT-CATALIN 8 SCOALA GIMNAZIALA NR.1 BUFTEA ILFOV 20 20.00800020303
8 197152721 SIRBU ANA MARIA 7 SCOALA GIMNAZIALA NR.1 SIVITA GALATI 20 21.50801020203
9 048137805 ABABEI ANDREEA 8 SCOALA GIMNAZIALA NICOLAE IORGA BACAU BACAU 27.5 Absent
10 416148035 ABABEI BEATRICE GEORGIANA 6 SCOALA GIMNAZIALA ADRIAN PORUMBOIU, SAT MUNTENII DE JOS VASLUI 15 20.00800020204
11 306149743 ABAHNENCEI ALIN -ANDREI 6 COLEGIUL NATIONAL ROMAN VODA, ROMAN NEAMT 65 43.51501000311
12 043133001 ABAZA ELENA RIANA 3 SCOALA GIMNAZIALA NR.1 ONESTI BACAU Mentiune 97.5 58.51500000411
13 168138348 ABEL JOZSA 8 LICEUL TEORETIC SZEKELY MIKO SFANTU GHEORGHE COVASNA 22.5 Absent
14 157147112 ABIBULA AISEL 7 SCOALA GIMNAZIALA SPECTRUM CONSTANTA CONSTANTA Premiul I Tabara 90.5 80.53102061013
15 154135484 ABIBULA MELVIN 4 LICEUL TEORETIC EDUCATIONAL CENTER CONSTANTA CONSTANTA Mentiune 91 59.51600000412
16 302123494 ABICULESEI LIVIA-IOANA 2 SCOALA GIMNAZIALA NR.5, PIATRA-NEAMT NEAMT 97 Absent
17 155141700 ABLACHIM ERIN 5 LICEUL TEORETIC TRAIAN CONSTANTA CONSTANTA 65 42.0140002021
18 366153140 ABRAMIUC ANDREI 6 SCOALA GIMNAZIALA NR.3 SUCEAVA SUCEAVA 35 38.01501020408
19 362127609 ABRAMIUC COSMIN GABRIEL 2 SCOALA GIMNAZIALA NR.3 SUCEAVA SUCEAVA 91 24.00400000202
20 272122597 ABRUDAN ALEXANDRU 2 SCOALA GIMNAZIALA NICOLAE IORGA BAIA MARE MARAMURES Premiul II 94 73.02101010514
21 052126743 ABRUDAN DAVID FLORIN 2 SCOALA GIMNAZIALA NR.11 ORADEA BIHOR Mentiune 94.5 58.01600020212
22 057151037 ABRUDAN MARA CEZARA 7 SCOALA GIMNAZIALA DACIA ORADEA BIHOR 46 29.50800010106
23 277147090 ABRUDAN OCTAVIAN 7 COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI BAIA MARE MARAMURES 30.5 37.51501010607
24 148140105 ABRUDAN VICTOR EDUARD 8 SCOALA GIMNAZIALA NICOLAE TITULESCU CLUJ-NAPOCA CLUJ 46 Absent
25 243131414 ACALFOAIE DELIA-CORINA 3 SCOALA GIMNAZIALA ION HELIADE RADULESCU URZICENI IALOMITA Mentiune 91.5 50.0120000021
26 275141515 ACASANDREI ANNA 5 SCOALA GIMNAZIALA NICOLAE IORGA BAIA MARE MARAMURES Mentiune 77 58.52101020711
27 048136845 ACATINCA ELENA MINODORA 8 SCOALA GIMNAZIALA NR.2 TARGU OCNA BACAU 59.5 42.5150001041
28 302124286 ACATRINEI ALBERT EMILIAN 2 SCOALA GIMNAZIALA NR.3, PIATRA-NEAMT NEAMT Mentiune 91 56.01500000213
29 305141004 ACATRINEI COLIN GEORGE 5 SCOALA GIMNAZIALA VASILE ALECSANDRI, ROMAN NEAMT Premiul II 67.5 73.02902051012
30 304135307 ACATRINEI EDUARD CONSTANTIN 4 SCOALA GIMNAZIALA DANIELA CUCIUC, PIATRA-NEAMT NEAMT 85 Absent
31 016146919 ACHIM ANDREI ANTONIE 6 SCOALA GIMNAZIALA MIHAI EMINESCU ALBA IULIA ALBA Mentiune 28.5 50.51900030412
32 052124588 ACHIM MARIA 2 COLEGIUL NATIONAL IOSIF VULCAN ORADEA BIHOR 100 46.01200020307
33 254137614 ACHIMESCU CATALIN-ANDREI 4 COLEGIUL NATIONAL DE ARTA OCTAV BANCILA, IASI IASI Premiul II 94 74.02100020712
34 255146455 ACHIMVLAD 5 LICEUL TEORETIC DIMITRIE CANTEMIR, IASI IASI 58 Absent
35 412122537 ACHIREI EDUARD 2 SCOALA GIMNAZIALA CONSTANTIN PARFENE, MUN. VASLUI VASLUI 94 43.01100020108
36 074138619 ACHIȚEI RAREȘ MIHNEA 4 SCOALA GIMNAZIALA ELENA RARES BOTOSANI BOTOSANI 73.5 39.50801000106
37 074137363 ACHITENEI STEFAN IUSTINIAN 4 SCOALA GIMNAZIALA NR.17 BOTOSANI BOTOSANI 55 Absent
38 115144997 ACIK EREN ANDREI 5 SCOALA GIMNAZIALA GEORGE EMIL PALADE BUZAU BUZAU 62.5 Absent
39 227152474 ACIOBĂNIȚEI RADU-IOAN 7 SCOALA GIMNAZIALA LIVIU REBREANU MIERCUREA CIUC HARGHITA 25 Absent
40 365145626 ACIOCIRLANOAIEI STAFANITA ANTONIO 5 SCOALA GIMNAZIALA MIHAI EMINESCU RADAUTI SUCEAVA 55 20.00802010203
41 042123921 ACONSTANTINEI STEFAN ROBERT 2 SCOALA GIMNAZIALA EMIL RACOVITA ONESTI BACAU 91.5 Absent
42 192126367 ACSENTE EDUARD ANDREI 2 Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu nr. 28 Galati GALATI Mentiune 92.5 52.51300010309
43 395142234 ACSENTE ROBERT 5 LICEUL TEORETIC GRIGORE MOISIL TULCEA TULCEA Mentiune 81 54.51900010909
44 045140782 ACSINIA STEFAN 5 SCOALA GIMNAZIALA GHITA MOCANU ONESTI BACAU 80.5 47.5180002061
45 104135357 ACSINTE IOAN PAUL 4 SCOALA GIMNAZIALA NR.56 JOSE MARTI BUCURESTI Premiul III 82 67.01900020512
46 307148378 ACSINTOAE MARTA-IOANA 7 SCOALA GIMNAZIALA NR.2 GRIGORE GHICA VODA, TARGU NEAMT NEAMT 38.5 28.50500000104
47 428139129 ADAFINI GABRIELA ELENA 8 SCOALA GIMNAZIALA STEFAN CEL MARE FOCSANI VRANCEA 31.5 19.00701010203
48 335145375 ADALINEAN ANDREEA MARIA 5 SCOALA GIMNAZIALA CORNELIU COPOSU SALAJ 47.5 47.51902020411
49 103131042 ADAM ALEXANDRU GEORGE 3 SCOALA GIMNAZIALA NR.119 BUCURESTI 97 44.51102010305
50 334136754 ADAM ANTONIA- IULIA 4 LICEUL DE ARTA IOAN SIMA ZALAU SALAJ 76 41.00800000206